Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Ryk silników, biwak, parada, koncerty i motoatrakcje na zamkowych błoniach. Motocykliści opanują Ciechanów w ten weekend

Zdjęcie aktualności Ryk silników, biwak, parada, koncerty i motoatrakcje na zamkowych błoniach. Motocykliści opanują Ciechanów w ten weekend

 

W najbliższy weekend (20-22 maja) po dwóch latach przerwy związanej z pandemią odbędzię się już 16. edycja Ciechanowskich Otwartych Spotkań Motocyklowych. Jest to jeden z największych zlotów w tej cześci Mazowsza. Tradycyjnie wydarzenie organizuje lokalny klub motocyklowy "Wolny wydech Ciechanów". Będzie dobra zabawa, coś dla oka, duszy i uszu bo wystąpią rockowe kapele. Możemy się spodziewać także sporo motoatrakcji, konkursów i niespodzianek. Namiotowe miasteczko motocyklistów stanie na błoniach zamkowych w piątek 20 maja. Scena muzyczna ruszy od godz. 18.00. Więcej mówią organizatorzy spotkań: Albert Brym i Wojciech Falęcki z "Wolnego wydechu".

Co roku spotkania przyciągały tłumy pasjonatów motocykli i nie tylko z całej Polski, a nawet z dalekich zakątków Europy. 

W sobotę (21 maja) na pl. Jana Pawła II odbędzie się także "Motoserce". Krew będzie można oddawać w kwriobusie. Nie ma konieczności wcześniejszej rejestracji, wystarczy przyjść z dokumentem tożsamości. Na wszystkich biorących udział w akcji czekają upominki. Powróci też tradycyjny piknik rodzinny przed ratuszem. Organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje dla dzieci, w tym: dmuchańce, animacje, malowanie twarzy, gry i konkursy na scenie, a także symulator dachowania. Akcję organizują kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych MOTOSERCE. Głównym organizatorem wydarzenia w Ciechanowie jest Klub Motocyklowy Steel Roses MC Poland i OLE Karter FG Ciechanów.