Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Sala gimnastyczna już po remoncie. Robi wrażenie!

Zdjęcie aktualności Sala gimnastyczna już po remoncie. Robi wrażenie! Sala gimnastyczna po remoncie | Szkoła Podstawowa w Łęgu Probostwie

Zakończył się remont sali gimnastycznej w Łęgu Probostwie w gminie Drobin. Inwestycja została dofinansowana z budżetu Mazowsza. 

 

Sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Łęgu Probostwie przeszła gruntowny remont. W ramach inwestycji wymieniono podłogę na wykładzinę PCV, wykonano remont ścian, pomalowano ściany i sufit, wymieniono drzwi wejściowe: zewnętrzne i wewnętrzne, wykonano malowanie linii boisk do siatkówki, koszykówki oraz piłki ręcznej, naprawiono dach i wykonano obróbki blacharskie w miejscu przejścia przez nie mocowania instalacji odgromowej wraz dokonaniem naprawy centralnego ogrzewania.

 

Całkowita wartość zadania to blisko 230 tysięcy złotych, z czego otrzymano środki z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2020" w kwocie 90.000 zł, środki własne ponad 130 tys. złotych.