Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Setki motocykli, zabytkowych samochodów i innych pojazdów na ulicach Płońska. Muzyczny Moto Piknik przy MCK i MCSiR

Zdjęcie aktualności Setki motocykli, zabytkowych samochodów i innych pojazdów na ulicach Płońska. Muzyczny Moto Piknik przy MCK i MCSiR

 

Oj działo się w minioną niedzielę [8 sierpnia] w Płońsku. Głównie za sprawą setek motocyklistów, którzy stworzyli wakacyjny Moto Piknik na terenie pomiędzy Miejskim Centrum Kultury a Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji.

 

Wszystko zaczęło się od wspólnego przejazdu ulicami miasta, który wzbudził niemałe zainteresowanie przechodniów.

 

 

Przyznał Igor Pawlak, jeden z organizatorów niedzielnego pikniku. Przejazd ulicami to jednak nie wszystko. Na najmłodszych czekały dmuchańce, były stoiska instytucji i stowarzyszeń, można było dołożyć swoją cegiełkę na leczenie malutkiej Jagódki z Baboszewa, ale były także koncerty. Na scenie zagrały zespoły Corpus D, Wszyscy Byliśmy Harcerzami oraz Blues Station Dżem Cover Band.

 

 

Ocenia Marzena Kunicka, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku. Materiały zdjęciowe i wideo z niedzielnego Moto Pikniku dostępne są już na facebook`owym profilu Radia Płońsk. Dodatkowo, tradycyjnie w płońskim ogródku jordanowskim zorganizowano rodzinny piknik, który poprowadziła grupa Jo-Art Show.