Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Śmierć na drodze w Dalanówku. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości zmarłego!

Zdjęcie aktualności Śmierć na drodze w Dalanówku. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości zmarłego! fot. KPP w Płońsku

 

Policjanci z płońskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym śmierć poniósł motocyklista. Minionej nocy (23 sierpnia) tuż przed godziną 0:30 funkcjonariusze patrolujący drogę relacji Poczernin-Strachowo, w Dalanówku zauważyli leżącego przy drodze pod drzewem mężczyznę oraz motocykl. Podjęli resuscytację i wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Niestety mężczyzny nie udało się uratować.

 

- Na miejscu zdarzenia pracował prokurator, a funkcjonariusze zabezpieczyli ślady. Wstępne ustalenia wskazują na to, że jednoślad jechał od strony trasy nr 7, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W chwili zdarzenia prawdopodobnie panowały trudne warunki drogowe z uwagi na obfite opady deszczu. Motocyklista nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, a pojazd nie miał tablic rejestracyjnych – informuje kom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.

 

Osoby, które mają wiedzę na temat tego zdarzenia lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości zmarłego proszone są o kontakt z komendą pod numerami telefonów:

→ 47 703 35 00

→ 47 703 35 50