Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Śniadanie w mistrzowskim gronie

Zdjęcie aktualności Śniadanie w mistrzowskim gronie

 

Anna Bugajewska, Artur Mikołajewski, Marcin Bogucki, Małgorzata i Marek Dzięgielewscy, Anna Chyczewska, Marta Brzezińska, Michał Jaszczur i Dorota First. Co łączy te osoby? Można śmiało ich nazwać mistrzami w swoich dyscyplinach, a dodatkowo zostali uhonorowani na drugim już Śniadaniu z Mistrzami Sportu organizowanym przez płońskie starostwo.

 

Spotkanie na Poświętnem nie mogło się zacząć inaczej jak od wspólnego treningu i nawet żar lejący się z nieba nie przeszkodził w krótkiej przebieżce. Mówi Robert Adamski, członek zarządu powiatu i inicjator sportowych śniadań.

 

 

Marek Dzięgielewski, Marta Brzezińska i Michał Jaszczur do Śniadania z Mistrzami Sportu zasiedli już po raz drugi, ale dla pozostałych było to pierwsze tego typu wyróżnienie. Do tego grona należy m.in. Anna Bugajewska, która nie ukrywała swojego zadowolenia ze spotkania na Poświętnem, a rozmawialiśmy z nią w trakcie wspólnego biegu.

 

 

Warto dodać, że dla większości sportowców miniony rok był ciężki pod względem uczestnictwa w startach, a wszystko spowodowane było odwoływaniem kolejnych imprez z powodu pandemii. Powiatowe Śniadania z Mistrzami Sportu mają być cyklicznym wydarzeniem i na stałe wpisać się w kalendarz spotkań.