Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Sona na zwycięskiej ścieżce

Zdjęcie aktualności Sona na zwycięskiej ścieżce

 

To już piąta wygrana z rzędu. Zespół Sony Nowe Miasto jest w transie i odprawił kolejnego rywala z kwitkiem. Tym razem będąc górą w spotkaniu z Iskrą Krasne, choć ten mecz nie należał do najłatwiejszych. Podopieczni Bartosza Kaczora choć mieli optyczną przewagę to niemal przez cały mecz nie mogli być pewni zwycięstwa.

- Wiedzieliśmy, że czeka nas trudne spotkanie. Patrząc na ostatnie wyniki Iskry spodziewaliśmy się, że nie będzie to spacerek. W naszej lidze tak naprawdę każdy może wygrać z każdym. Koniec końców wygrywamy kolejne spotkanie. Zdobywamy trzy punkty i patrzymy, co przed nami – powiedział Konrad Wiktorowicz, obrońca Sony.

Na listę strzelców w meczu Iskrą wpisali się: Kamil Krawczyk, Maciej Załęcki i Łukasz Młudzkowski. Ten pierwszy przyznał w rozmowie z Radiem Płońsk, że przed zespołem w najbliższej kolejce, być może najważniejszy mecz rundy jesiennej.

- Jesteśmy w dobrej dyspozycji, dlatego jedziemy do Ciechanowa bez lęku, powalczyć o jak najlepszy wynik. A ten jest sprawą otwartą i miejmy nadzieję, że w meczu z MKS-em będziemy górą – stwierdził Kamil Krawczyk.

Dla Sony wygrana z Iskrą była siódmą w tym sezonie.