Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Sparingowe derby dla Sony

Zdjęcie aktualności Sparingowe derby dla Sony

Sona Nowe Miasto lepsza od Wkry Sochocin w spotkaniu sparingowym, które rozegrano w Sochocinie. Ostatecznie wygrywa 3:1. Dla obu drużyn był to powrót na boisku po ponad półrocznej przerwie w oficjalnym meczu.

- Przede wszystkim najważniejsze było by powrócić na właściwe tory. W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany, gdy graliśmy pierwszymi składami. W końcówce udało nam się przechylić losy spotkania na swoją stronę. Niech to będzie dobry prognostyk przed nowym sezonem, który mam nadzieję będzie lepszy od ostatniego – powiedział Bartosz Kaczor, trener Sony Nowe Miasto.

Gole dla gości strzelali: Norbert Decyk, Łukasz Młudzikowski i Arkadiusz Bralski. Honorowe trafienie dla Wkry to dzieło Mateusza Malechowskiego.

- Najbliższym celem będzie budowanie drużyny, bo ostatnio nie do końca ją mieliśmy. Czyścimy głowę przed nowymi rozgrywkami i zapominamy o tym co już było. Teraz przed nami nowy sezon. Jestem optymistą i mam nadzieję, że powalczymy o dobry wynik – ocenił Krzysztof Dziegielewski, szkoleniowiec Wkry Sochocin.

Przypomnijmy, że w nadchodzącym sezonie po decyzjach MZPN, Sona zagra w lidze okręgowej a Wkra w A-klasie.