Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Spektakl komediowy pt. "Rubinowe gody" w Płońsku

Zdjęcie aktualności Spektakl komediowy pt. Spektakl już 25 stycznia o 19:00 na scenie płońskiego MCK | fot. organizator

 

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Tego będą mogli dowiedzieć się ci z Państwa, którzy wybiorą się już 25 stycznia do Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku na spektakl komediowy pt. "Rubinowe gody". 


Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa?

W obsadzie spektaklu między innymi. znana z roli Celiny Hadziukowej w "Ranczu" Dorota Nowakowska, a także - wymiennie - Tadeusz Chudecki i Andrzej Beya-Zaborski. Bilety do nabycia w serwisie KupBilecik.pl oraz na www.rubinowegody.pl.


                          Spektakl już 25 stycznia o 19:00 na scenie płońskiego MCK