Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Spływ po Wkrze na byle czym!

Zdjęcie aktualności Spływ po Wkrze na byle czym! Co roku udział w wydarzeniu bierze coraz więcej osób i publiczności | organizator/rzekami.pl

 

Niecodzienne wydarzenie odbędzie się już w sobotę (7 sierpnia). Start z przystani w Śniadówku o 13.00. To wydarzenie z myślą o tych, którzy kochają turystykę aktywną, nie cierpią siedzieć w domu, do tego są pomysłowi. Będzie to dzień pełen szaleństw. Dla Radia Płońsk mówi pomysłodawca i organizator akcji Piotr Dudkiewicz.

 

Będzie to już III edycja spływu. Co roku zgłasza się coraz więcej osób, przyjeżdża też coraz więcej publiczności. Zgłoszenia i szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie rzekami.pl albo na Facebooku. Imprezie będzie też towarzyszyć piknik nad rzeką, wśród atrakcji m.in. Pojedynek Bańkarzy, czyli 3. Mazowieckie Zawody w Puszczaniu Baniek Mydlanych, konkurs pieczenia najdłuższej kiełbaski czy limbo pod wiosłem. Całe wydarzenie zakończy nocny spływ pontonowo-kajakowy. Będą też dmuchańce, kulinarne specjały i zabawa przy muzyce dla całych rodzin.