Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Spotkanie z absolwentem SLO – Krzysztofem Sadeckim

Zdjęcie aktualności Spotkanie z absolwentem SLO – Krzysztofem Sadeckim fot. MG

W raciąskim domu kultury odbyło się spotkanie z absolwentem Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu Krzysztofem Sadeckim, który jest przedsiębiorcą, finansistą, analitykiem biznesowym, trenerem mentalnym i publicystą, a także autorem cyklu książek „Własny business – dlaczego tak?”. Od ponad 7 lat prowadzi międzynarodową działalność szkoleniową na rynkach europejskich i amerykańskich. Absolwent studiów psychologii marketingu i reklamy, doktor nauk filozoficznych. Podczas spotkania opowiedział o swoim życiu, pracy i sukcesie zawodowym. O tym, co jest głównym wyznacznikiem jego sukcesu - mówi Krzysztof Sadecki, absolwent SLO.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach „Programu absolwent” Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu. Jego celem jest nawiązanie kontaktu i współpraca z absolwentami naszej szkoły – mówi dyrektor placówki, Damian Szcześniewski.

Było to pierwsze spotkanie z absolwentem. Planowane są już kolejne. Koordynatorkami i inicjatorkami programu są nauczycielki Aneta Kowalska i Jolanta Wiśniewska.