Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Sprawdzili swoją wiedzę pożarniczą w najważniejszym turnieju w kraju

Zdjęcie aktualności Sprawdzili swoją wiedzę pożarniczą w najważniejszym turnieju w kraju

 

Zespół Szkół nr 1 w Płońsku był gospodarzem tegorocznych eliminacji wojewódzkich ogólnopolskiego turnieju z wiedzy pożarniczej. W zmaganiach udział wzięło ponad 70 osób z różnych zakątków Mazowsza w trzech kategoriach wiekowych. W pierwszej części uczestnicy mierzyli się z 30-stoma pytaniami testowymi. Po tej rundzie najlepsza trójka w każdej kategorii odpowiadała na pytania i zadania finałowe. O szczegółach turnieju dla Radia Płońsk mówi mł. bryg. Dominik Chodowicz, naczelnik Ośrodka Szkolenia w Pionkach i jeden z sędziów turnieju.

W gronie klas I-IV czyli najmłodszej kategorii najlepszy okazał się Jakub Połeć z pow. kozienickiego przed Wojciechem Borowskim z pow. siedleckiego. Obaj awansowali do głównego finału turnieju.

 powiedział triumfator Jakub Połeć.

W kategorii klas V-VIII dwa pierwsze miejsca zajęli: Błażej Wożniak z pow. zwoleńskiego oraz Hubert Woźniak z pow. sochaczewskiego. W gronie uczniów ze szkół ponadpodstawowych pierwszy był Teofil Łaszewski z pow. pruszkowskiego a drugi Szymon Marczak z pow. radomskiego.