Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Stary młyn nad Wkrą uwieczniony przez Magdalenę Tok-Ratajczak wygrywa w fotograficznym konkursie "Dziedzictwa drewnianej architektury Mazowsza"

Zdjęcie aktualności Stary młyn nad Wkrą uwieczniony przez Magdalenę Tok-Ratajczak wygrywa w fotograficznym konkursie fot. Magdalena Tok-Ratajczak

 

Pochodząca z gminy Joniec Magdalena Tok-Ratajczak, o której niejednokrotnie wspominaliśmy w serwisach kulturalnych, zajęła I miejsce w fotograficznym konkursie poświęconym „Dziedzictwu drewnianej architektury Mazowsza”.

Zdjęcie zatytułowane „Opowieść o starym młynie nad Wkrą” skradło serca jury, które wybrać musiało spośród 280 zgłoszeń.

- W tym roku wzięłam udział w pierwszej edycji konkursu fotograficznego „Odkrywamy nasze dziedzictwo” organizowanego przez samorząd województwa mazowieckiego. Tematem była architektura drewniana. Wysłałam zdjęcia starego młyna nad Wkrą. Fotografia została wykonana o wschodzie słońca w pewien wyjątkowo piękny, mglisty, jesienny poranek. Stary młyn jest jednym z moich ulubionych obiektów do fotografowania w naszych okolicach. Tym bardziej cieszę się, że moje zdjęcie zajęło pierwsze miejsce w konkursie i w ten sposób mogłam wypromować piękno gminy Joniec i powiatu płońskiego - przyznaje Magdalena Tok-Ratajczak.


To jednak nie koniec rywalizacji w ramach konkursu organizowanego przez samorząd województwa mazowieckiego. Głosowanie internautów na nagrodę publiczności rozpocznie się niebawem na facebook`owym profilu „Mazowieckiego Szlaku Tradycji”.