Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Sukcesy tancerzy STARTU

Zdjęcie aktualności Sukcesy tancerzy STARTU Fot. Zbiory prywatne

 

Bardzo udane występy mają za sobą tancerze Sportowego Klubu Tańca Towarzyskiego "Start" w Płońsku. Podczas zmagań w Łomiankach w mistrzostwach kilku okręgów wielokrotnie zajmowali miejsca na podium.

- Rewelacyjnie spisały się nasze maluszki w kategoriach brąz-srebro-złoto, gdzie zdobyły same złote i srebrne medale. Mieliśmy też mnóstwo przeklasyfikowań do wyższych kategorii. Świetnie spisali się Nicola Kułakowska i Mateusz Ksybek, którzy zajęli drugie miejsce w okręgu. Następnego dnia zdobyli również kolejną klasę taneczną - powiedział Mariusz Pospieszyński, trener Sportowego Klubu Tańca Towarzyskiego Start.

Równie dobrze spisali się starsi tancerze. W kategorii 12-13G, Hubert Radwański z Kaliną Kopeć zajęli drugie miejsce podobnie jak Franek Jakubiak z Oliwią Szczepańską w kategorii 12-13E uzyskując awans do klasy tanecznej D. W kategorii 12-13D stylu latynoamerykańskiego awans do finału i miejsce szóste zajęli: Wiktor Jędraszczak z Natalią Raźną. W kategorii 14-15E piąte miejsce wytańczyli Szymon Gaworek z Wiktorią Rogowską a najlepisi z awansem do klasy D okazali się Hubert Gaworek z Anną Więcławską. W kategorii 14-15D Paweł Pospieszyński z Zofią Klimczewską tym razem bez awansu do finału, natomiast Wiktor Godlewski z Alicją Pospieszyńską w kategorii pow. 15B w stylu standardowym skończyli rywalizację na czwartym miejscu, natomiast w kategorii pow. 15D stylu latynoamerykańskiego zajęli 3 miejsce z awansem do klasy C.