Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Susz ukryty w majtkach

Zdjęcie aktualności Susz ukryty w majtkach Fot. Zdjęcie ilustracyjne

 

W nocy z piątku na sobotę, policjanci z raciąskiego komisariatu patrolujący teren miejscowości Kraszewo-Gaczułty zwrócili uwagę na osobowego mercedesa. Kierowca auta, gdy zobaczył radiowóz szybko zjechał na teren jednej z posesji. Funkcjonariusze od razu pojechali za nim. W czasie kontroli drogowej okazało się, że kierowcą mercedesa był 29-letni mieszkaniec gm. Raciąż. Jednak to 38-letni pasażer auta, mieszkaniec tej samej gminy, zwrócił uwagę mundurowych.

- Mężczyzna w czasie kontroli stawał się coraz bardziej nerwowy i próbował odejść z miejsca czynności. W trakcie kontroli jego odzieży, w tylnej kieszeni spodni, policjanci znaleźli foliowe zawiniątko z suszem roślinnym. Kolejną porcję suszu mężczyzna ukrywał w plastikowym pudełku schowanym w nogawce spodni, a pod bielizną miał jeszcze plastikową butelkę z suszem i szklaną fifkę - informuje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP z Płońsku.

38-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, a znaleziona przy nim marihuana zabezpieczona. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat wiezienia.