Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Święto samorządu w Karolinowie

Zdjęcie aktualności Święto samorządu w Karolinowie

Na stadionie w Karolinowie w ostatni weekend nie tylko żegnano „lato”, ale również świętowano 30 lat istnienia samorządu. Podczas obchodów oprócz gospodarza wydarzenia głos zabierali także: Elżbieta Wiśniewska, Beata Pierścińska, Andrzej Pietrasik i Andrzej Sokólski.

- Cieszę się, że gmina Załuski w taki właśnie sposób biorąc pod uwagę obostrzenia sanitarne robi uroczystości pamiętając o 30 latach sukcesu. Władza samorządowa to ta, która jest najbliżej ludzi. To wspólnota tych, którzy wybierają i są wybierani. To oni działają na rzecz małej ojczyzny. Warto takie dni i rocznice świętować. Warto budować i wspierać samorząd - powiedziała Elżbieta Wiśniewska, starosta powiatu płońskiego.

Podczas imprezy wójt gminy Załuski wraz z zaproszonymi gośćmi wręczył statuetki „Złota truskawka” w czterech kategoriach: sport, kultura i oświata, gospodarka i zasłużony dla gminy Załuski wyróżniające ludzi, organizacje i instytucje działające na rzecz rozwoju gminy. Rozstrzygnięto również muzyczny konkurs: „Załuskowe nuty”, w którym zwyciężyła Maja Rakwalska za wykonanie utworu „Kocham cię życie” z repertuaru Edyty Geppert.