Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Szczegóły wczorajszego wypadku w Dłużniewie

Zdjęcie aktualności Szczegóły wczorajszego wypadku w Dłużniewie fot. zdj. podglądowe
Wczoraj około godz. 7:12 w miejscowości Dłużniewo w gminie Baboszewo, na skrzyżowaniu dróg doszło do zderzenia dwóch osobówek: peugeota i skody. Interweniujący na miejscu policjanci wstępne ustalili, że kierująca peugeotem 23-letnia mieszkanka powiatu sanockiego (woj. podkarpackie) jadąc od strony miejscowości Sarbiewo, na skrzyżowaniu nie zastosowała się do znaku A-7 i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu skodzie, która jechała w kierunku krajowej "siódemki".
 
- W wyniku bocznego zderzenia pojazdów skoda dachowała w przydrożnym rowie. Kierująca peugeotem, a także 41-letni kierowca skody i 15-letnia pasażerka tego pojazdu, mieszkańcy powiatu ciechanowskiego z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. W czasie sprawdzenia przez policjantów stanu trzeźwości obojga kierujących okazało się, że 23-latka była trzeźwa, natomiast 41-latek miał w organizmie 0,3 promila alkoholu - informuje rzeczniczka płońskiej policji, kom. Kinga Drężek-Zmysłowska.
 
Za kierowanie w stanie po użyciu alkoholu funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Prowadzone jest w tej sprawie postępowanie.