Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Sztab w Raciążu przygotowuje się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zdjęcie aktualności  Sztab w Raciążu przygotowuje się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Fot. zbiory zespołu Kaplica

Już w najbliższą niedzielę 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ten rok jest specyficzny także jeśli chodzi o Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, niestety nie będzie corocznego finału odbywającego się w Miejskim Centrum Kultury, a wszystko przeniesie się do internetu.

W sztabie WOŚP w Raciążu trwają ostatnie przygotowania – mówi Artur Adamski, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Raciążu.

- Nagrywamy koncerty, występy dzieciaków, lokalnych zespołów, tak żeby w niedzielę mogli Państwo na naszych profilach i profilach partnerów, obejrzeć relacje on-line. W tym roku wystąpi u nas Fabryka Dźwięku, czyli zespół działający przy Miejskim Centrum Kultury, Curpus D, Kaplica, Paweł Kolczyński. Także z programem artystycznym będzie można obejrzeć dzieciaków z Punktu Przedszkolnego w Uniecku, oraz ze Szkoły Podstawowej w Raciążu.

Jak co roku będzie też światełko do nieba. Nie zabraknie również relacji z podsztabów oraz ze skarbon, których będzie kilkanaście, zarówno w samym Raciążu, jak i na terenie gminy Raciąż oraz częściowo gminy Baboszewo.

- Śledźcie nasz profil na facebooku na bieżąco. Myślę, że przez cały dzień będą fajne wrzutki robione, także ze sztabów ze skarbon stacjonarnych, których mamy sporo w tym roku, więc zapraszamy wszystkich do śledzenia naszego profilu oraz do wspierania akcji - zachęca Artur Adamski.

Na terenie Raciąża i gminy Raciąż będzie kwestowało ponad 30 wolontariuszy. Kwesty będą prowadzone w godzinach 8-14. Zostanie również wystawiony duży kram ze skarboną sztabu wraz ze słodkimi serduszkami i gadżetami WOŚP w parku miejskim przy MCKSiR w Raciążu.