Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Szukają Liderów Ochrony Zdrowia na Mazowszu - zgłoś swój projekt do 30 września!

Zdjęcie aktualności Szukają Liderów Ochrony Zdrowia na Mazowszu - zgłoś swój projekt do 30 września!

 

Nadal masz szansę zostać Liderem Ochrony Zdrowia. Do 30 września trwa nabór uzupełniający do specjalnej edycji konkursu Lider Zmian, w ramach którego mieszkańcy w głosowaniu internetowym wybiorą Liderów Ochrony Zdrowia na Mazowszu. Do udziału w konkursie zapraszamy beneficjentów funduszy europejskich, w szczególności szpitale, przychodnie, organizacje pozarządowe i przedsiębiorców, którzy opracowują innowacyjne rozwiązania na rzecz zdrowego trybu życia. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.liderzmian.eu.

Lider Ochrony Zdrowia – edycja specjalna konkursu Lider Zmian
Działasz na rzecz poprawy jakości usług medycznych w województwie mazowieckim? A może wdrażasz innowacje medyczne? Pochwal się swoim projektem na rzecz poprawy ochrony zdrowia. Do udziału w plebiscycie „Lider Ochrony Zdrowia – edycja specjalna konkursu Lider Zmian” zapraszamy beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, którzy zrealizowali lub są na etapie końcowym realizacji projektów. Organizatorem wydarzenie jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Konkurs odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Jakie projekty mogą wziąć udział w konkursie?
Projekty można zgłaszać w ramach wybranych kategorii:
Walka z pandemią COVID-19,
Diagnostyka i leczenie pacjentów (sprzęt medyczny),
Profilaktyka i programy zdrowotne,
Innowacje (e-usługi w sektorze zdrowia oraz innowacje z obszarów: medycyna, rehabilitacja, zdrowa żywność, farmacja, rekreacja, innowacyjne produkty kosmetyczne).

Do udziału w konkursie przyjmowane są zgłoszenia projektów zakończonych lub które osiągnęły poziom co najmniej 70% realizacji do 30 czerwca 2022 r. Projekty zostaną zaprezentowane na stronie www.liderzmian.eu, a następnie będą szeroko promowane w trakcie głosowania internetowego, które odbędzie się w dniach: 10 października – 10 listopada br. Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się natomiast podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza 6-7 grudnia 2022 roku.

Jak zgłosić projekt?
Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać do 30 września do godziny 23.59 na adres: lider-zmian@mazowia.eu. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.liderzmian.eu