Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Talent Football School Płońsk na testach w Wiśle Płock

Zdjęcie aktualności Talent Football School Płońsk na testach w Wiśle Płock

 

Jakub Kamiński gracz Football School Płońsk z rocznika 2005, dostał zaproszenie na testy do ekstraklasowej Wisły Płock. Zawodnik najczęściej występował do tej pory jako skrzydłowy.

- Na pewno jest to duża nobilitacja dla całego naszego klubu. Trenujemy po to by każdy z chłopców, dostał kiedyś szansę gry w klubach z najwyższej klasy rozgrywkowej. Mocne strony Kuby to gra jeden na jeden. Ma naturalny drybling, który często pozwalał stwarzać przewagę naszej drużynie pod bramką przeciwnika. To w dzisiejszych czasach bardzo ważny atut zawodników ofensywnych - powiedział Mariusz Unierzyski z Football School Płońsk.

Testy Kuby w Płocku rozpoczną się 8 lutego i potrwają kolejne trzy dni. Jeśli Wisła Płock zdecyduje się na podpisanie kontraktu Football School Płońsk będzie mógł liczyć na ekwiwalent za wyszkolenie młodego piłkarza.