Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

"To co ważne. Rozważania o życiu i nie tylko" od poniedziałku w MCK

Zdjęcie aktualności fot. archiwum

Instytucje kultury wciąż pozostają zamknięte, ale nie oznacza to, że z ich oferty nie możemy skorzystać. Miejskie Centrum Kultury w Płońsku aktualizuje swoją propozycję i przygotowuje cykl krótkich spotkań zatytułowany „To co ważne. Rozważania o życiu i nie tylko”.

 

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku rozszerza swoją wirtualną ofertę. Do tej pory skorzystać mogliśmy z internetowych spotkań z teatrem, filmem i literaturą, warsztatów artystycznych prowadzonych przez pracownię „I Piętro”, czy chociażby z zajęć muzycznych i tanecznych. Od najbliższego poniedziałku płońskie MCK dodaje kolejne propozycje, o czym mówiła nam dyrektor Marzena Kunicka.

 

- Od 20 kwietnia, przez kolejne 10 dni, o godzinie 17:00 będzie taki cykl pt. „To co ważne. Rozważania o życiu i nie tylko”. To będzie cykl krótkich spotkań z ludźmi, których wszyscy doskonale znają, którzy pochodzą z różnych środowisk, ludzi różnych zawodów. Będzie i aktor, będą i muzycy, będzie i poeta, także bardzo różne formy. Będą oni mówić o tym co jest dla nich najważniejsze w tym momencie, w tym trudnym czasie – zaznacza dyrektor.

 

Każde spotkanie będzie wyjątkowe i traktować będzie o nieco innej tematyce – dodaje Marzena Kunicka.

 

- Każdy z nich będzie podnosił inny temat i inne wartości. Na koniec, na finał przygotowaliśmy specjalną niespodziankę. Będzie to skomponowany, przez naszego przyjaciela Macieja Pruchniewicza utwór. Tak więc, w ten sposób będzie się to odbywało – informuje dyrektor MCK.

 

Spotkania od najbliższego poniedziałku będzie można śledzić na facebook`owym profilu Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku.