Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

'To jest motywacja, że muszę dać z siebie jeszcze więcej...' - Małgorzata Góral laureatką konkursu Mazowieckie Barwy Wolontariatu

Zdjęcie aktualności 'To jest motywacja, że muszę dać z siebie jeszcze więcej...' - Małgorzata Góral laureatką konkursu Mazowieckie Barwy Wolontariatu

 

Tytuły laureatów i wyróżnienie konkursu „Mazowieckie Barwy Wolontariatu” trafiły do osób i organizacji z terenu powiatu płońskiego. W kategorii indywidualnej uhonorowano Małgorzatę Góral, nauczycielkę Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Płońsku oraz prezes stowarzyszenia „Spadochron”.

 

Laureatka jest autorką wielu projektów, a obecnie projektu „Bądźmy Razem - Integracja, Edukacja Kultura”, którego celem jest szerzenie świadomości aktywnego spędzania czasu wolnego przez osoby z niepełnosprawnościami.

 

 

Podkreśla laureatka. Nagrodę w kategorii szkolne i przedszkolne koło wolontariatu otrzymała natomiast szkolna rada wolontariatu działająca w Szkole Podstawowej w Raciążu. W tej samej kategorii wyróżniono Akademię Dobra – wolontariat przy baboszewskiej podstawówce.