Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Trwa pierwszy dzień VIII Jarmarku Raciąskiego

Zdjęcie aktualności Trwa pierwszy dzień VIII Jarmarku Raciąskiego VIII Jarmark Raciąski |

Na placu w parku przy Miejskim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Raciążu rozpoczął się VIII Jarmark Raciąski. Kramy i stoiska wystawiennicze zostały już otwarte. W tym roku możemy obejrzeć produkty lokalnych kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń i organizacji, a także oferowane przez wystawców z całej Polski. Ponad 90 wystawców zawitało do Raciąża oferując rękodzieło, miody, nalewki, ciasta, słodyczne, wyroby z drewna, ceramczne, glinane, rośliny, zabawki i wiele innych.

Oprócz bogatej oferty różnorodnych produktów na odwiedzających czekają liczne atracje, takie jak konkursy, warsztaty, występy teatrów ulicznych, koncerty lokalnych kapel i zespołów, o czym rozmawialiśmy z jednym z organizatorów wydarzenia, Arturem Adamskim.

Ponadto strefa zabaw dla dzieci, dmuchańce, gry, konkursy, warsztaty i zabawy. Dodatkową atracją będą raciąscy szczudlarze, którzy będą się przechadzać między kramami, jak to miało miejsce w dawnych latach w dni handlowe. Zapraszamy serdecznie! Nie może was zabraknąć!