Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Tydzień Walki z Depresją - konsultacje, szkolenia dla uczniów i rodziców

Zdjęcie aktualności Tydzień Walki z Depresją - konsultacje, szkolenia dla uczniów i rodziców Fot. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Płońsku

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Płońsku wychodząc naprzeciw potrzebom odbiorców: rodziców, dzieci, młodzieży, nauczycieli, dodatkowo także poza standardowymi godzinami pracy organizuje Tydzień Walki z Depresją. Rozpoczyna się on już dziś i będzie trwał do 2 marca.

Celem tego ważnego przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi na problem depresji młodzieńczej, który wciąż się pogłębia, zwłaszcza w aktualnej sytuacji epidemiologicznej wymuszającej izolację społeczną.

- Szczególnie ważna jest z naszego punktu widzenia współpraca i budowanie sieci wsparcia wśród pedagogów i psychologów szkolnych, wymiana doświadczeń i wypracowanie efektywnych sposobów pomocy uczniom i młodzieży z trudnościami emocjonalnymi. Proponujemy różne formy wsparcia: konsultacje telefoniczne, spotkania online oraz stacjonarne w mniejszym składzie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa - informuje Ewa Długoszewska, Dyrektor Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Płońsku.

Zainteresowane osoby mogą kontaktowa się z sekretariatem Poradni pod numerem 570 784 294 lub drogą mailową sekretariat@poradniaplonsk.pl