Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Uczeń z Rutek zbiera na nowy samochód

Zdjęcie aktualności Uczeń z Rutek zbiera na nowy samochód

 

Sebastian Skwarski, uczeń Zespołu Szkół nr 2 w Płońsku, któremu w styczniu skradziono samochód a następnie próbowano go sprzedać, prosi o pomoc w zakupie nowego używanego auta. Chłopak zwrócił się do wszystkich w internecie, gdzie stworzył zbiórkę na zakup używanego samochodu.

- Mój dotychczasowy samochód opel astra z 1997 roku został skradziony, kiedy przyjechałem do taty na noc. Już kolejnego dnia otrzymałem telefon, że samochód jest na „szrocie”. Niestety auto było w bardzo złym stanie: z urwanym lusterkiem, dwiema zbitymi szybami czy porwanymi fotelami. Pod maską brakowało akumulatora a chłodnica był zupełnie zniszczona. Samochód już nie odpalał – opowiada Sebastian.

Straty oszacowano na ponad 2 tys. zł. Samochodu nie opłaca się reperować. Pomóc mieszkańcowi Wroninka z gm. Płońsk możliwa jest poprzez zbiórkę internetową. Szczegóły pod linkiem:https://zrzutka.pl/e2hu4cutm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR1b1s8e41Mj7RgIJYn1eM_BQWiRoLXOx2wItsIYQcXwxq_X4gti9Ixs1As