Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Ul. Warszawska w Płońsku zamknięta jeszcze przez nawet 3 tygodnie. Mieszkańcy skarżą się na problemy w dojazdach do posesji

Zdjęcie aktualności Ul. Warszawska w Płońsku zamknięta jeszcze przez nawet 3 tygodnie. Mieszkańcy skarżą się na problemy w dojazdach do posesji

 

W połowie kwietnia rozpoczęły się prace związane z budową m.in. kanalizacji deszczowej na ul. Warszawskiej w Płońsku. Od początku organizacja ruchu przewidywała wprowadzenie ruchu wahadłowego, ale nie wykluczała także całkowitego zamknięcia odcinka i zastosowania objazdów.

 

Tak też się stało, co nastręcza niemałych kłopotów kierowcom, ale przede wszystkim właścicielom posesji przy ul. Warszawskiej i w bezpośredniej okolicy. Prace często uniemożliwiają dojazd do posesji. Płoński ratusz informuje, że taki stan rzeczy może potrwać jeszcze nawet 3 tygodnie. Mówi rzecznik Filip Przedpełski.

 

 

Urząd Miejski informuje także o zbliżających się pracach na ul. Grunwaldzkiej, gdzie również zostanie wykonana kanalizacja. W pierwszej kolejności mowa o odcinku od rynku, przez ul. Jędrzejewicza, do skrzyżowania z ul. Rutkowskiego. Dokładny termin rozpoczęcia prac ma zostać przekazany w komunikacie ratusza.