Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Uliczna kwesta na 29. finał WOŚP. Licytacje przeniesione do internetu

Zdjęcie aktualności Uliczna kwesta na 29. finał WOŚP. Licytacje przeniesione do internetu fot. archiwum

 

Setka wolontariuszy wyruszy na ulice Płońska, Baboszewa i Załusk zbierając do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W najbliższą niedzielę 29. finał akcji, która z roku na rok zaskakuje i cieszy się coraz większą popularnością. Tym razem bez hucznego grania w budynku Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku, a jedynie z kwestą uliczną, która potrwa od 8:00 do 14:00.

 

- W tym roku na ulice Płońska, Baboszewa i Załusk trafi setka wolontariuszy, a grać z nami będą Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 3, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Hufiec Pracy 7-35, Przedszkole nr 6, Przedszkole Mali Giganci, I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza, Szkoła Podstawowa w Baboszewie, OSP Załuski oraz osoby indywidualne z terenu Płońska, Baboszewo i Załuski - wymienia Krzysztof Dembicki, szef płońskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Licytacje 29. finału przeniosły się do sieci. W internetowe aukcje włączyło się także Radio Płońsk wystawiając unikatowe gadżety czy możliwość współprowadzenia muzycznych audycji. Przypomnijmy, że przed rokiem płoński sztab WOŚP mógł pochwalić się rekordowym wynikiem zbierając 140 tys. zł.