Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Upały? Niektórym wcale nie przeszkadzają, ale w połączeniu z piłkarskimi emocjami mogą stanowić mieszankę wybuchową [SONDA RP]

Zdjęcie aktualności Upały? Niektórym wcale nie przeszkadzają, ale w połączeniu z piłkarskimi emocjami mogą stanowić mieszankę wybuchową [SONDA RP]

 

Utrzymujące się temperatury powyżej 30 st. Celsjusza dają się już we znaki. Wiele osób decyduje się jak najwięcej czasu spędzać w domach wychodząc jedynie we wczesnych godzinach porannych i wieczorem.

 

Słupki rtęci w kolejnych dniach również ostrzegać będą przed upałami, ale okazuje się, że części z nas wcale one nie przeszkadzają, co sprawdziliśmy na ulicach Płońska.

 

 

Do żaru lejącego się z nieba dojdą buzujące piłkarskie emocje, które w zenicie powinny znaleźć się jutro [19 czerwca] około godziny 21:00, kiedy to reprezentacja Polski rozpoczynać będzie swoje zmagania z Hiszpanami w meczu Euro 2020. Nadzieja na awans z grupy? Raczej tylko matematyczna.

 

 

Usłyszeć mogliśmy na ulicach Płońska. Upały na zewnątrz to także niezliczone alerty służb mundurowych. Policja cały czas przypomina, że temperatura wewnątrz auta zaparkowanego na słońcu może osiągnąć zabójcze wartości, dlatego nigdy nie zostawiajmy dzieci, osób starszych czy zwierząt bez opieki w aucie.