Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Utrudnienia dla kierowców na trasie Biegu Niepodległości w Płońsku

Zdjęcie aktualności Utrudnienia dla kierowców na trasie Biegu Niepodległości w Płońsku

 

Święto Niepodległości i święto sportu w patriotycznym duchu w Płońsku już w najbliższy piątek [11 listopada]. Cały czas trwają zapisy na Bieg Niepodległości, organizacji którego podjęło się Radio Płońsk oraz Starostwo Powiatowe.

 

Do listy startowej dołączyć można na stronie www.radioplonsk.pl/bieg. Trasa biegu głównego na 5 km wytyczona została na ul. Kopernika. Start i meta wyścigu zlokalizowane będą przy budynku Miejskiego Centrum Kultury. Zawodnicy dobiegną do ronda przy kościele parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego, gdzie zawrócą i skierują się w stronę MCK. Kierowców prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń organizatorów i służb mundurowych, które czuwać będą nad naszym bezpieczeństwem.

 

 

Wyjaśnia Adrian Lewicki z płońskiego starostwa. Zapraszamy do wzięcia udziału w biegu głównym na 5 km lub towarzyszącej mu rywalizacji na 500 m. Udział w drugiej jest bezpłatny dla dzieci i młodzieży do 16 r.ż. Zachęcamy także do kibicowania na trasie. Weźcie ze sobą biało-czerwone flagi, wepnijcie kotylion lub inne elementy w barwach narodowych. Niech tegoroczne Święto Niepodległości będzie naszym wspólnym ŚWIĘTEM!