Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

VI runda Wrak Race w Milewie

Zdjęcie aktualności VI runda Wrak Race w Milewie

Ryk silników, zderzające się samochody, ostra rywalizacja o każdy metr toru – VI runda Wrak Race organizowana przez grupę motociekawy.pl nie zawiodła i jak zwykle przyciągnęła setki kibiców z całej Polski.

 

- Wszyscy, którzy tu przyjeżdżają są po prostu pozytywnie zwariowani i lubią dobrą zabawę. Nasz sport jest bardzo widowiskowy, bo zderzających się samochodów, odpadających zderzaków czy wybuchających chłodnic nie widzi się na co dzień i myślę, że właśnie dlatego „wraki” w Milewie cieszą się taką popularnością - przyznała Julia Piechota z grupy motociekawy.pl.

 

Rywalizacja w tegorocznym sezonie wchodzi powoli w decydującą fazę. Przed nami jeszcze dwie regularne rundy i jedna dodatkowa. W niedzielę w Milewie kierowcom dopisywała nie tylko pogoda, ale także dobrze przygotowany tor.

 

- Pogoda jest wyśmienita, lepszej nie mogliśmy sobie wymarzyć. Tor jest bajka. Cały zeszły tydzień padało padało, więc nam się nie kurzy i nie musimy go dodatkowo nawadniać. Zawodnicy zadowoleni, kibice zadowoleni, więc my też zadowoleni - dodawała Julia Piechota.

 

Kolejna runda Wrak Race w Milewie 18 października. Poniżej filmowa relacja z 6. odsłony.