Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

W meczu walki Orlęta bez punktów

Zdjęcie aktualności W meczu walki Orlęta bez punktów

Piłkarze GKS Orlęta Baboszewo przegrali w meczu trzeciej kolejki A-klasy z Wkrą Radzanów 1:2. I pewnie niedosyt po meczu u gospodarzy byłby mniejszy, gdyby nie scenariusz tego spotkania. Orlęta przeważały, stworzyły większą ilość okazji bramkowych i już do przerwy mogły załatwić sprawę wyniku, ale to goście koniec-końców byli skuteczniejsi i to oni zabierają do domu trzy punkty. Honorowe trafienie dla Baboszewian zdobył Krystian Obrębski. Rywale dwukrotnie odpowiedzieli w drugiej połowie.

- Szkoda tego meczu, bo w pierwszej połowie mogliśmy załatwić sprawę i mieć odpowiednią zaliczkę bramkową. Niestety rywale w drugich 45-minutach zdobyli dwa gole i wygrywają ten mecz. Na pewno w tym sezonie będziemy grać o każdy punkt i oby również szczeście zaczęło nam dopisywać - powiedział strzelec bramki dla gospodarzy.

Bilans trzech kolejek w przypadku beniaminka to 2 porażki i jedna wygrana. W czwartej serii gier Orlęta zagrają na wyjeździe z Wymakraczem Długosiodło. Miejmy nadzieję, że limit pecha w tym sezonie już wykorzystali.