Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Wakacje start! Czas na kolejny weekend atrakcji w Julinek Park

Zdjęcie aktualności Wakacje start! Czas na kolejny weekend atrakcji w Julinek Park

 

Już w nadchodzący weekend, w Julinku odbędzie się „Freestyle Show” – artystyczno-sportowy pokaz będący połączeniem freestyle footballu z poppingiem. Mistrzowie zaprezentują wszystkie najtrudniejsze triki, które bez wątpienia zadziwią najbardziej wymagającego widza. Na scenie w Julinku wystąpią:

 

  • Szymon Skalski (@szymon.skalski) – prekursor freestyle football w Polsce. Dwukrotny zdobywca tytułu Mistrza Świata, zwycięzca Mistrzostw Europy, 8-krotny zwycięzca Pucharu Polski Freestyle Football, 40-krotny laureat turniejów najwyższej rangi. Swoje umiejętności prezentował już w 35 krajach. Uwielbia występować dla publiczności, wchodzić w interakcję z widzami oraz zarażać pozytywną energią.

  • Grzegorz Pittner, znany także jako Mr. ROBOT (@mr_robot_dance) – związany z tańcem od ponad 17 lat. Jego specjalizacją jest popping. Ponad 30 razy stawał na podium oraz zwyciężał w turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Jego największymi sukcesami są Mistrzostwo Polski oraz Wicemistrzostwo Europy. W swoich choreografiach łączy różne style wywodzące się z hip-hopu, uzupełnione o opanowane do perfekcji izolacje ciała. Po jego występach widzowie często mają problem z jednoznacznym określeniem – czy Grzegorz jest człowiekiem udającym robota, czy też może robotem udającym człowieka?

Ponadto, na widzów czeka wyjątkowy pokaz aerialowy w wykonaniu Julii Czyżak. Występ na szarfie to połączenie siły, zaskakujących akrobacji, ale i pełnego delikatności tańca w powietrzu. Ostrzegamy, zapiera dech w piersiach, więc mamy nadzieję, że potraficie wstrzymać oddech na dobre kilka minut!

 

HARMONOGRAM 25-26 CZERWCA

 

12:00 – Pokaz aerialowy w wykonaniu Julii Czyżak – MAŁA SCENA

14:00 – Freestyle Show – MAŁA SCENA

16:00 – Freestyle Show – MAŁA SCENA

17:30 – Freestyle Show – MAŁA SCENA

 

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

 

W parku działa również:

 

- Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury

- Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos

- Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla

- Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi

 

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!