Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Wędkowanie nad nowomiejskim zalewem mile widziane

Zdjęcie aktualności Wędkowanie nad nowomiejskim zalewem mile widziane fot. PZW Nowe Miasto

Budząca się do życia przyroda zyskuje dzięki społecznej kwarantannie. Dla wędkarzy wody nie zostały jednak zamknięte, choć rzadziej korzystali oni z łowisk z powodu ograniczeń w przemieszczaniu się.

Teraz zarząd koła wędkarskiego PZW Nowe Miasto promuje wypoczynek na łonie natury organizując facebook`owe zabawy. Mówił nam o tym prezes koła nowomiejskich wędkarzy Juliusz Wardzyński.

- W ten sposób promujemy generalnie wędkarstwo i przebywanie na łonie natury. Chcemy też pokazywać jakie ryby pływają w naszych wodach. Dla wędkarzy wody nie były zamknięte w tym roku. Oczywiście były ograniczenia w przemieszczaniu się. W tym momencie jest wszystko otwarte, więc zapraszamy wędkarzy – zachęca Juliusz Warzyński.

Jak na razie pozostaje tylko rekreacyjne wędkowanie, ponieważ zawody zostały zawieszone, dodaje prezes koła PZW Nowe Miasto.

- Niestety to prawda, zawody są zawieszone. Czekamy na rozwój sytuacji. Jeżeli tylko będzie możliwość bezpiecznego spotkania się, to będziemy o tym informować na naszych stronach internetowych. W celu załatwienia „papierkowych” spraw zapraszamy w najbliższą sobotę (25 kwietnia), pomiędzy 9:00 a 10:00, do naszej nowej siedziby przy molo nad zalewem nowomiejskim. W kolejne soboty również planujemy przyjmować wędkarzy – zapewnia Juliusz Wardzyński.

Czas domowej kwarantanny nowomiejscy wędkarze wykorzystują na internetowe zabawy, ze szczegółami których zapoznać się można na naszym facebook`owym profilu klikająć tutaj.