Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

'Widzę, czuję, ogarniam nieskończone piękno' - wernisaż wystawy w Czerwińsku nad Wisłą

Zdjęcie aktualności 'Widzę, czuję, ogarniam nieskończone piękno' - wernisaż wystawy w Czerwińsku nad Wisłą

 

„Widzę, czuję, ogarniam nieskończone piękno” - wystawę pod takim hasłem będzie można oglądać od najbliższej soboty [18 września] w klasztorze księży salezjanów w Czerwińsku nad Wisłą.

 

Jest ona dziełem studentów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Politechniki Warszawskiej. Wystawa będzie się składać z około 15-20 dzieł malarstwa olejnego i akrylowego oraz digital painting`u. Będą to głównie prace realistyczne, ale nie tylko, skupiające się na duchowości i pięknie ukrytym w przyrodzie. Czemu warto ją odwiedzić? Wyjaśnia Anna Dąbrowa, jedna z autorek wystawy.

 

 

Oprócz niej swoje prace zaprezentują Andżelika Miszczuk i Dawid Ruciński. Wernisaż wystawy zaplanowano we wnętrzach klasztoru w Czerwińsku w sobotę o 16:00, ale po nim prace zostaną przeniesione na dzieciniec, aby dzieła umieszczone w samym sercu architektury romańskiej, mogła podziwiać liczniejsza grupa mieszkańców miasta oraz gości. Jeszcze więcej na temat wystawy w piątkowej audycji Gość Radia Płońsk o 10:30.