Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Wizja lokalna w Zespole Szkół w Raciążu

Zdjęcie aktualności Wizja lokalna w Zespole Szkół w Raciążu Starostwo Powiatowe w Płońsku

W czwartek 2 lipca została przeprowadzona wizja lokalna w Zespole Szkół w Raciążu, jest to jedna z propozycji na siedzibę zamiejscowego punktu Wydziału Komunikacji i Transportu. Przeprowadzone rozmowy dotyczyły przestrzeni oraz warunków lokalowych niezbędnych do utworzenia punktu zamiejscowego. W spotkaniu uczestniczyli Artur Adamski Członek Zarządu Powiatu Płońskiego, Dorota Rubinkowska dyrektor szkoły oraz pracownicy merytoryczni Starostwa Powiatowego w Płońsku.

- Dzisiejsza wizyta jest kolejnym krokiem w celu otworzenia zamiejscowego Wydziału Komunikacji w Raciążu. Przekuwamy myśli w czyny. Sprawdzamy różne możliwości, które będą najbardziej adekwatne do planowanych rozwiązań. Bardzo się cieszę jako Radny Powiatowy z tego rejonu, tj. Miasta i Gminy Raciąż oraz Gminy Baboszewo, że rozpatrywany jest ten pomysł, który bezpośrednio wpłynie na poprawę jakości obsługi mieszkańców, nie tylko tego zamiejscowego wydziału, ale przełoży się na usprawnienie pracy głównego Wydziału Komunikacji i Transportu, zlokalizowanego w Starostwie w Płońsku - powiedział Artur Adamski Członek Zarządu Powiatu Płońskiego.

Utworzenie filii wydziału komunikacji i transportu w Raciążu pomoże odciażyć wydział komunikacji w Starostwie Powiatowym w Płońsku. Mieszkańcy Raciąża i Baboszewa będą mogli załatwić sprawy w wydziele zamiejscowym już od przyszłego roku.