Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Własną siłownią i profesjonalnym sprzętem może pochwalić się MKS Bank BS Płońsk

Zdjęcie aktualności Własną siłownią i profesjonalnym sprzętem może pochwalić się MKS Bank BS Płońsk fot. MKS Bank BS Płońsk

 

Miłym akcentem dla lekkoatletów MKSu Bank BS Płońsk kończy się rok 2020. Jedno z pomieszczeń hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku udało się zagospodarować na siłownię wyposażoną w profesjonalny sprzęt, który służyć będzie przygotowaniom do nowego sezonu.

 

Zdecydowaną większość przyrządów dostarczył Polski Związek Lekkoatletyki.

 

- Otrzymaliśmy pomost do ciężarów, profesjonalny stojak do gryfów, trzy gryfy olimpijskie, 250 kilogramów obciążeń i to naprawdę bardzo dobrej firmy. Oprócz tego trzy rodzaje kettli i piłki lekarskie - wymienia Zbigniew Wiśniewski, trener MKS Bank BS Płońsk.

 

Własna siłownia to przede wszystkim wygoda w prowadzeniu treningów. Do tej pory lekkoatleci korzystali np. z obiektów mieszczących się w poszczególnych szkołach.

 

- Bardzo dziękujemy zarówno burmistrzowi, jak i dyrektorowi Kunickiemu za to, że udostępnili nam ten obiekt. Dodatkowo, dokupili nam trochę sprzętu np. ławkę rzymską, ławkę do ćwiczeń na klatkę piersiową – jest to takie wielofunkcyjne urządzenie, bo można trenować także mięśnie dwu i czworogłowe uda, ale także dodatkowe stojaki. Teraz mamy już wszystko czego potrzebujemy do lekkoatletyki - dodaje trener Wiśniewski.

 

Sprzęt od Polskiego Związku Lekkoatletyki MKS Bank BS Płońsk otrzymał jako nagrodę za osiągnięcia sportowe w 2020 roku.