Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Wpadł, bo wyrzucił śmieci

Zdjęcie aktualności Wpadł, bo wyrzucił śmieci Pexels

Policjanci z Posterunku Policji w Załuskach zatrzymali 47-letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego, poszukiwanego sądowym nakazem doprowadzenia. Mężczyzna wpadł, bo wyrzucił śmieci przy drodze w Złotopolicach. Trafił do zakładu karnego.

Wczoraj o godz. 19:00 policjanci z Posterunku Policji w Załuskach patrolowali teren miejscowości Złotopolice. W pewnym momencie zwrócili uwagę na mężczyznę, który stał przy drodze z motorowerem. Na pobocze wyrzucił on opakowanie po wypitym napoju. 
- Gdy policjanci zwrócili mu uwagę, tłumaczył im, że skuter mu się popsuł i prowadzi go do znajomych, a śmieci natychmiast uprzątnie. Funkcjonariusze wylegitymowali go. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna, 47-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego jest poszukiwany. Został za nim wydany sądowy nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, celem odbycia kary 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności - przekazuje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska, rzeczniczka płońskiej policji. 
Policjanci zatrzymali mężczyznę. Po przewiezieniu do płońskiej komendy trafił do policyjnego aresztu, skąd następnie został przewieziony do zakładu karnego.