Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Wsiadł za kółko mając ponad 3,8 promila. Jazdę zakończył na przydrożnym polu

Zdjęcie aktualności Wsiadł za kółko mając ponad 3,8 promila. Jazdę zakończył na przydrożnym polu fot. zdj. podglądowe
Wczoraj rano dyżurny płońskiej komendy skierował patrol ruchu drogowego do miejscowości Cywiny Dynguny  gm. Baboszewo, gdzie nietrzeźwy kierowca osobówki miał dokonać uszkodzeń na terenie jednej z posesji.
 
- Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący hondą 41-letni mieszkaniec gm. Baboszewo uszkodził pokrywę szamba, a następnie wyjechał z terenu posesji, kierując się w stronę Mystkowa. Kilkaset metrów dalej na łuku drogi mężczyzna nie zapanował nad pojazdem, który zjechał  do przydrożnego rowu i zatrzymał na polu - informuje kom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.
 
Świadek tego zdarzenia, mieszkaniec pow. włocławskiego, chcąc udzielić pomocy 41-latkowi zatrzymał swoje auto i podbiegł do hondy. Gdy tylko wyczuł od kierowcy alkohol, od razu zabrał mu kluczyki i wezwał na miejsce policję. 41-latek był tak pijany, że nie miał siły wysiąść ze swojego pojazdu. W organizmie miał ponad 3,8 promila alkoholu. Mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.