Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Wspaniała idea. Charytatywny piknik dla poszkodowanej rodziny Kaczyńskich

Zdjęcie aktualności Wspaniała idea. Charytatywny piknik dla poszkodowanej rodziny Kaczyńskich Fot. Zbiory prywatne

Stowarzyszenie Strzeleckie Spłonka wraz z grupą przyjaciół już w najbliższą niedzielę 21 czerwca organizuje Charytatywny Piknik Strzelecki na terenie strzelnicy LOK w Szerominku dla rodziny poszkodowanej w wypadku samochodowym na DK7 w poprzednim tygodniu. Do organizacji pikniku dołączą się: Klub Strzelecki „Sokół” LOK Płońsk, Jednostka Strzelecka 1863 Unieck z Plutonami Strzeleckimi Mystkowo i Glinojeck, Sekcja Strzelectwa Sportowego LKS Nadnarwianka z Pułtuska oraz ILO Feniks im.Polskich Spadochroniarzy w Ciechanowie.

- Naszym celem nadrzędnym jest chęć pomocy Antkowi, Oli, Ali oraz ich Tacie. Dlatego wszystkie zebrane środki podczas pikniku, przeznaczamy dla poszkodowanych w tym tragicznym wypadku. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w pikniku i prosimy o pomoc dla rodziny Kaczyńskich – informuje Krzysztof Szczypiński ze Stowarzyszenia Strzeleckiego Spłonka.

Dla przybyłych gości przygotowana będzie m.in. wystawa poświęcona broni palnej współczesnej i historycznej, pokaz musztry paradnej i bojowej czy też możliwość poznania wyposażenia strzelców.