Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Wsparcie na sport, dla strażaków i na drogi rolne. 38 nowych inwestycji w pow. płońskim. Sprawdź gdzie?

Zdjęcie aktualności Wsparcie na sport, dla strażaków i na drogi rolne. 38 nowych inwestycji w pow. płońskim. Sprawdź gdzie?

 

Tym razem inwestycje w sport, strażnice i w drogi dojazdowe do gruntów rolnych otrzymają wsparcie samorządu Mazowsza. W sumie w całym regionie ciechanowskim dofinansowanie otrzyma ponad 150 inwestycji, w tym aż 38 różnych zadań w powiecie płońskim. Suma wsparcia to ponad 12 mln zł. Umowy podpisano w środę [13 lipca] w Ciechanowie.o części inwestycji mówił radny Mazowsza, Konrad Wojnarowski. Oprócz tego w Sochocinie zostanie wykonane oświetlenie boiska na stadionie, lifting przejdzie też obiekt sportowo-rekreacyjny w Naruszewie.mówił radny Mazowsza, Konrad Wojnarowski. Wsparcie otrzymali także strażacy z Sochocina.mówił Jacek Ryziński, prezes Zarządu Gminnego Związku OSP w Sochocinie. Wsparcie otrzymał też miejscowy samorząd na wykonanie oświetlenia na sochocińskim boisku. Mówi burmistrz Jerzy Ryziński.Od początku czerwca władze regionu podpisują umowy z mazowieckimi samorządowcami. Dotyczą one udzielenia wsparcia z budżetu województwa na inwestycje w ramach samorządowych programów wsparcia. Jak zaznacza marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik, na barkach samorządów lokalnych spoczywa wiele zadań i olbrzymia odpowiedzialność.

 – W ich budżetach często brakuje pieniędzy, a wiele inwestycji po prostu trzeba zrealizować. Nasze programy wsparcia są odpowiedzią na ich potrzeby. Mają wspierać w realizowaniu nowych inwestycji i polepszać jakość życia naszych mieszkańców.

Dofinansowane zadania znajdziecie TUTAJ