Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Wspólne świętowanie i wspólny bieg! Widzimy się 11 listopada w Płońsku!

Zdjęcie aktualności Wspólne świętowanie i wspólny bieg! Widzimy się 11 listopada w Płońsku!

 

Nieodłącznym elementem świętowania rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę powinny być patriotyczne obchody, które w tym roku chcemy zaoferować w aktywnej odsłonie. Radio Płońsk 93,6 FM oraz starosta płoński zapewniają niezapomniane wrażenia w czasie Biegu Niepodległości, na który zapraszamy 11 listopada!

 

Lista startowa już się zapełnia. Dołączyć do niej można TUTAJ, ale pamiętajcie, że zapisy prowadzone będą także w dniu zawodów. Dla nieco młodszych biegaczy (do 16 r.ż.) przygotowaliśmy trasę mierzącą dokładnie 500 m. Ile kosztuje udział w tej rywalizacji? GRATIS to uczciwa cena. Natomiast, dla wytrawnych zawodników dystans 5 km. Nie martwcie się o złapanie swojego czasu na trasie, a życzymy Wam samych rekordów życiowych, bowiem prowadzony będzie elektroniczny pomiar. Dostęp do wyników będziecie mieli po zakończonej rywalizacji.

 

Biuro zawodów, które zlokalizowane będzie w budynku I LO im. H. Sienkiewicza, otwieramy o 12:30. Tu odbierzecie pakiety startowe oraz będziecie mogli się zapisać. A co w pakiecie? Unikatowy medal dla każdego uczestnika i posiłek regeneracyjny na wzmocnienie. Oczywiście nie zapomnieliśmy o nagrodach dla najszybszych w tym dniu.

 

Na zwycięzcę biegu głównego na 5 km (zarówno w rywalizacji panów, jak i pań) czeka tablet, natomiast dla pozostałych sportowe torby stworzone specjalnie na ten bieg, a także inne upominki. Gadżety rozlosujemy również wśród wszystkich startujących!

 

Start biegu na 500 m punktualnie o 14:00, natomiast główny dystans wyruszy o 14:30! Pytacie o trasę? Spieszymy z wyjaśnieniem. Bieg rozpocznie się przy budynku Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku, na ulicy Kopernika. Biegniemy w stronę kościoła parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego, gdzie zawracamy i kierujemy się znów w stronę MCK. Już teraz prosimy kierowców o wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń służb porządkowych i policji.

 

Wspólne świętowanie rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę nie zakończy się jednak wraz z dotarciem na metę ostatniego zawodnika. Co na Was jeszcze będzie czekało? O wprowadzenie w klimat pierwszych dni wolności w 1918 roku zadbają członkowie Jednostki Strzeleckiej 1006 w Płońsku, którzy przygotowują stanowiska rekonstrukcyjne. Będzie także możliwość zwiedzenia samochodu pancernego, a to nie lada gratka dla miłośników militariów.

 

 

Świętuj z nami 104. rocznicę Odzyskania Niepodległości i stań na starcie naszego biegu! Czekamy właśnie na Ciebie!