Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Wszystkie miasta na Mazowszu odhaczone! Darek i Bartek zrealizowali swój rowerowy projekt

Zdjęcie aktualności Wszystkie miasta na Mazowszu odhaczone! Darek i Bartek zrealizowali swój rowerowy projekt Bartek Felczak i Darek Biesalski | fot. DaRowerem

 

W lipcu 2019 roku, kiedy rozpoczynała się rowerowa przygoda płońszczan Darka Biesalskiego i Bartka Felczaka, kolarski duet obrał sobie za cel odwiedzenie wszystkich 88 miast na Mazowszu.

 

Kilka dni temu zakończyli swój projekt, a na liczniku dokładnie 3 289 km, 24 dni spędzone na dwóch kołach i odwiedzonych... 95 mazowieckich miast, ponieważ w trakcie realizacji pomysłu, nowe pojawiły się na mapie. Mówi Darek Biesalski.

 

 

W czasie ostatniego etapu panowie odwiedzili między innymi Nowe Miasto w powiecie płońskim, które wróciło na mapę polskich miast. Wydaje się jednak, że rowerowy projekt Darka i Bartka polegający na odwiedzeniu wszystkich miast na Mazowszu to niekończąca się opowieść, ponieważ w przyszłym roku status miasta powróci lub zostanie nadany kolejnym czterem miejscowościom. Jednocześnie kolarski duet poszukuje sponsorów, którzy wsparliby wydanie ich wspomnień podróży w formie książki.