Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Wybiorą najlepsze produkty na Mazowszu

Zdjęcie aktualności Wybiorą najlepsze produkty na Mazowszu

 

Samorząd Województwa Mazowieckiego, mając na uwadze potrzebę promowania produktów żywnościowych wytwarzanych przez regionalnych producentów organizuje kolejną edycję Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego dla mazowieckich producentów żywności za najlepszy produkt roku 2020.

Celem zmagań jest wyłonienie i nagrodzenie osób wyróżniających się wysoką jakością produkcji, kultywowaniem i popularyzowaniem mazowieckiej tradycji kulinarnej, a także oryginalnością i innowacyjnością w podejściu do tematu żywności i przetwórstwa oraz promocji mazowieckiej żywności.

Szeroka formuła konkursu pozwala na skierowanie zaproszenia do udziału nie tylko do firm komercyjnych, ale także do podmiotów i organizacji zajmujących się wytwarzaniem żywności na mniejszą skalę tj.: koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, gospodarstwa agroturystyczne, gospodarstwa ekologiczne czy osoby fizyczne.

Chętni zgłoszenia do konkursu mogą składać drogą pocztową lub mailową w terminie do 31 marca na adres: wydzialrolnictwa@mazovia.pl