Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Wykonają poloneza wielopokoleniowego podczas koncertu z okazji 65-lecia Centrum Kultury i Sztuki

Zdjęcie aktualności Wykonają poloneza wielopokoleniowego podczas koncertu z okazji 65-lecia Centrum Kultury i Sztuki fot. Ckisz Sierpc

Z okazji jubileuszu 65-lecia Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbędzie się koncert w wykonaniu Ludowego Zespołu Artystycznego „Kasztelanka”. Podczas koncertu zespół wykonana poloneza wielopokoleniowego, co to oznacza? Wyjaśnia Katarzyna Popko-Rzemieniewska z działu promocji i reklamy sierpeckiego Centrum Kultury i Sztuki.

Trzeci koncert, podczas którego będzie można obejrzeć poloneza wielopokoleniowego, odbędzie się 17 grudnia połączony ze świątecznym koncertem Kolęd i pastorałek.

W ramach pozyskanych środków z Urzędu Marszałkowskiego została wydana również publikacja z okazji Jubileuszu 35-lecia Ludowego Zespołu Artystycznego „Kasztelanka”, który nie mógł odbyć się w związku z pandemią.

Publikacja powstała dzięki Stowarzyszeniu Przyjaciół LZA Kasztelanka, które pozyskało fundusze na realizację projektu „W Kasztelańskim Stylu” Kultura Łączy Pokolenia. Z tych samych środków powstał folder zespołu.