Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Wypadek drogowy w Zalesiu

Zdjęcie aktualności Wypadek drogowy w Zalesiu Fot. KPP Ciechanów

Trwają czynności w sprawie wypadku, w którym ranny została 35-letni kierowca samochodu osobowego marki Skoda. Do zdarzenia doszło wczoraj rano na drodze krajowej nr 60 w Zalesiu (gmina Glinojeck). Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia, kierujący samochodem marki Volkswagen Transporter 54-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, jadąc w kierunku Glinojecka na prostym odcinku drogi rozpoczął manewr wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z jadącym od strony Glinojecka w kierunku Ciechanowa  samochodem marki Skoda.

- W wyniku tego zderzenia Skoda dachowała. 35 – letni kierowca Skody doznał obrażeń ciała skutkujących ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu i śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Warszawie,  razem z  nim jechała kobieta w wieku 33 lat oraz 8 miesięczne dziecko. Kierowca VW był trzeźwy. Kobieta oraz dziecko zostali przewiezieni do szpitala w Ciechanowie – informuje podkom. Ewa Brzezińska, rzecznik KPP w Ciechanowie.

Ciechanowska Policja kolejny raz zwraca się z prośbą, apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.