Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Z teatrem na rowerze

Zdjęcie aktualności Z teatrem na rowerze

 

Robert Poryziński założyciel Teatru Miejsca, rozpoczął zbiórkę finansową, by dalej kontynuować swoją wielką pasję jaką jest teatr obwoźny. Zadaniem jest zebranie kwoty 13,5 tys. zł, które w całości przeznaczone zostaną, na zakup roweru cargo z elektrycznym wspomaganiem oraz jego adaptację na potrzeby teatralne.

- Kilka lat temu pomyślałem o założeniu własnego teatru i własnej pracowni teatralnej. Przez kilka-kilkanaście lat jeżdżę praktycznie tylko rowerem. Teraz chce połączyć moje dwie życiowe pasje. Postanowiłem zakupić rower trójkołowy, by dojechać w każde możliwe miejsce do swoich obiorców i miłośników teatru – przyznaje Robert Poryziński, znany płoński lalkarz.

Dla osób, które zdecydują się wesprzeć zbiórkę prowadzoną na stronie zrzutka.pl kwotą w wysokości 200 zł, po zakupie roweru czeka na nich prywatny spektakl we wskazanym miejscu w promieniu 50 km od Płońska, gdzie mieści się pracownia Teatru Miejsca. Osoby, które zdecydują się podarować jednorazowo 800 zł lub więcej otrzymają prywatny spektakl Kamishibai w dowolnie wybranym miejscu w całej Polsce.