Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Zaginął mężczyzna. Płońska policja prowadzi jego poszukiwania.

Zdjęcie aktualności Zaginął mężczyzna. Płońska policja prowadzi jego poszukiwania. zbiory KPP Płońsk

Płońska policja poszukuje 37-letniego Andrzeja Gockiewicza zam. Szapsk, gm. Raciąż, pow. płoński. Mężczyzna 12 czerwca br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną.

37-letni Andrzej Gockiewicz zam. Szapsk gm. Raciąż pow. płoński wyszedł z domu w piątek 12 czerwca br. około godz. 8:00, nie informując bliskich dokąd się udaje. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania. Nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną. Od chwili zgłoszenia trwa akcja poszukiwawcza, w którą poza policjantami zaangażowane są również inne służby. Zaginiony ma ok. 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie, ciemne włosy i szare oczy.  W chwili wyjścia z miejsca zamieszkania ubrany był w białą koszulę z krawatem, kamizelkę i ciemne spodnie garniturowe, a na nogach miał czarne buty  - tenisówki. Mężczyzna jest osobą głuchoniemą. Może się przemieszczać granatowo-brązowym rowerem typu damka z plastikowym koszykiem na bagażniku i małą flagą Polski. Do tej pory trudnił się pracami dorywczymi w gospodarstwach rolnych na terenie gm. Raciąż i Drobin.

W związku z powyższym, iż prowadzone do chwili obecnej poszukiwania nie doprowadziły do ustalenia jego miejsca pobytu Komenda Powiatowa Policji w Płońsku zwraca się z uprzejmą prośbą do osób i instytucji posiadających informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego Andrzeja Gockiewicza o kontakt telefoniczny pod podane niżej numery: Oficer dyżurny KPP w Płońsku  47 703 35 00 lub 47 703 35 50. Policja w całym kraju 997 lub 112 (z telefonu komórkowego).

 

(Info. za KPP w Płońsku).