Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Zatrzymali poszukiwanego z kradzionym telefonem

Zdjęcie aktualności Zatrzymali poszukiwanego z kradzionym telefonem fot. zdjęcie ilustracyjne

Nowodworscy policjanci wydziału prewencji zatrzymali mężczyznę, poszukiwanego celem odbycia kary pozbawienia wolności. Okazało się również, że telefon który posiadał jest poszukiwany. Mężczyzna trafił do więzienia.

W poniedziałek funkcjonariusze zespołu do spraw nieletnich i patologii z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim na przystanku autobusowym podjęli interwencję wobec młodego mężczyzny. Policjanci mieli podejrzenia, że jest on poszukiwany.

- Podczas legitymowania okazało sie, że mężczyzna uchyla się od odpowiedzialności karnej. 26- latek poszukiwany był na podstawie dwóch nakazów doprowadzenia, wydanych przez nowodworski sąd, celem odbycia łącznej kary blisko 1 roku pozbawienia wolności. Ponadto, podczas sprawdzenia w systemie telefonu komórkowego, który nowodworzanin miał przy sobie, wyszło na jaw, że jest on poszukiwany - przekazuje st. asp. Joanna Wielocha z KPP w Nowym Dworze Mazowieckim.

26- latek został przez policjantów zatrzymany i przewieziony do nowodworskiej komendy policji. Teraz najbliższe miesiące spędzi w jednostce penitencjarnej, gdzie odbędzie orzeczoną prawomocnym wyrokiem sądu karę pozbawienia wolności.