Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Złapany z narkotykami

Zdjęcie aktualności Złapany z narkotykami

Kilka dni temu raciąscy policjanci patrolujący teren parku w Raciążu, na jednej z ławek zauważyli mężczyznę, który na ich widok szybko schował coś do kieszeni kurtki. Mężczyzną tym okazał się być 41-letni raciążanin. W czasie interwencji próbował odejść, a gdy funkcjonariusze mu to uniemożliwili utrudniał im wykonywanie czynności stawiając opór.

- W czasie sprawdzenia jego odzieży policjanci znaleźli zawiniątko foliowe z suszem roślinnym, kolejne z białym proszkiem oraz szklaną fifkę. Dodatkowo w czasie przeszukania, w miejscu zamieszkania 41-latka znalezione zostało przez mundurowych 5 reklamówek z suszem roślinnym. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do płońskiej komendy. Zabezpieczony przez policjantów susz to w sumie blisko 0,5 kg marihuany, natomiast biały proszek okazał się amfetaminą o wadze prawie 1 grama – informuje Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

41-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowej. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.