Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Zmiany w obsłudze interesantów w Starostwie Powiatowym w Płońsku.

Zdjęcie aktualności Zmiany w obsłudze interesantów w Starostwie Powiatowym w Płońsku.

Od poniedziałku 25 maja wraca bezpośrednia obsługa interesantów w płońskim starostwie.

- Częściowo odbywała się ona wcześniej, np. dział architektoniczno-budowlany nie zrezygnował z niej wcale ograniczając jedynie sposób kontaktowania się z projektantami i klientami, a w wydziale geodezji również można było załatwić wszystkie sprawy, szczególnie pomocny okazał się w nowych realiach uruchomiony w zeszłym roku Geoportal - informuje Katarzyna Ornarowicz, rzecznik prasowa płońskiego starostwa.

Jakich zmian możemy się spodziewać? Przede wszystkim będą ograniczenia liczby interesantów przebywających jednocześnie w pomieszczeniu.

- Bezpośrednia obsługa interesanta jest możliwa po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i uzgodnieniu spotkania z pracownikiem starostwa. Spotkania można umówić pod numerami dedykowanymi dla każdego z referatów. Składanie pism i wniosków odbywa się za pośrednictwem platformy e-PUAP, poczty elektronicznej, pocztą tradycyjną lub przez biuro podawcze, które znajduje się w pokoju 123. Ważne jest to, że dopuszczalna liczba interesantów w pomieszczeniu nie może przekroczyć jednej osoby na jedno stanowisko. Do budynku będzie mogło wejść jednocześnie tylu interesantów, ile w danym momencie jest wolnych stanowisk, dlatego też prosimy o wyrozumiałość. Więcej informacji o tym można też uzyskać u pracownika starostwa przy wejściu do budynku – informuje Katarzyna Ornarowicz.

Pamiętajmy o podstawowych zaleceniach, dotyczących bezpieczeństwa w czasie epidemii, czyli wkładaniu rękawiczek, noszeniu maseczek, używaniu płynu do dezynfekcyjnych oraz zachowanie bezpiecznego dystansu.