poniedziałek, 7 października 2024 14:25

Pewna wygrana PAF na pożegnanie z publicznością

Siódmą wygraną w tym sezonie V ligi odnieśli gracze Płońskiej Akademii Futbolu. W rozegranym awansem meczu 29 kolejki pewnie 5:0 pokonali Unię Warszawa. Niemal od początku to widowisko przebiegało pod dyktando podopiecznych Kamila Kobylińskiego, którzy już do przerwy wypracowali sobie bezpieczną przewagę. Gole: Kordiana Makowskiego, Szymona Zawadzkiego i Adama Wasilczenki i po pierwszych 45-minutach widzowie mogli dopisywać trzy punkty do tabeli. Obraz gry po przerwie się nie zmienił. PAF cofnął się, ale groźnie kontratakował a wyjątkową skutecznością popisywał się Szymon Zawadzki. Napastnik miejscowych trafił do siatki jeszcze dwukrotnie a po meczu za pośrednictwem Radia Płońsk podsumował sezon i poinformował kibiców, że w przyszłej kampanii, nadal będzie grał w płońskich barwach.

Dzięki wygranej PAF wyprzedził w tabeli Amatora Maszewo i jest na 12 miejscu. Do rozegrania płońszczanom pozostało jeszcze spotkanie z najsłabszym zespołem tego poziomu rozgrywek czyli Skrą Drobin.